Buďte s námi na sítích

EVO6 nové vybavení pro Laser Game

Přijďte si k nám vyzkoušet to nejmodernější a nejnovější vybavení pro Laser Game od firmy LaserMaxx – EVO6, které nabízíme exkluzivně jako první v Brně a druzí v ČR.

Vesty jsou mnohem menší, lehčí a daleko chytřejší. Nově střílí silnými zelenými lasery, počítají spálené kalorie a vytisknou společnou fotografii na výsledkovou kartičku. Navíc umožnují hrát řadu nových herních módů a nahrají veškeré statistky i fota na LMX cloud. Pokud si stáhnete aplikaci LMX a po hře vždy naskenujete QR kód, tak budete mít uložené přehledy o všech hrách, které u nás odehrajete. Zde uvidíte i celosvětové žebříčky hráčů, se kterými se můžete srovnávat a účastnit se různých turnajů. Pro oslavence mají nové vesty připravenou i písničku k narozeninám. Umí toho ale mnohem víc a spolu s kompletně novou game arénou o velikosti 700m2 je to zážitek jako Brno!

Kromě klasické týmové hry, nebo hry všichni proti všem, nabízí systém EVO6 tyto nové herní módy:

V.I.P. (použij samopal) - Chceš zažít pořádnou akci? Potom je V.I.P mód přesně pro tebe! Tvá zbraň se totiž promění na samopal a dokáže střílet 3 dávky naráz. 

S.W.A.T (pod rouškou tmy) - Hra probíhá v plné tmě s omezenými náboji rozdělenými do 20 zásobniků po 15 střelách, pokud ti náboje dojdou, končíš ve hře! Dosáhneš 50% úspešnosti zásahu a získáš bonus 1 000 XP?

ZOMBIES (sejmi zombíka) - Zombie má 10 životů a 5 infikovaných střel. Pokud zasáhne 5x stejného soupeře, udělá z něj zombie. Pokud zombíka zabijí končí ve hře. Vyhrají mrtví nebo lidé? 

SENZOR TAG (vypni senzory) - Vypni senzory na vestě soupeře! Zaměř se postupně na ramena, předek, zadek i pistoli a vyřaď ho ze hry. Hra nemusí trvat 15 minut.

TEAM CAPTURE (přebíjená) - Zasáhni 10x protihráče a získej ho do svého týmu. Pokud jsou všichni v jednom týmu hra končí. Hra nemusí trvat 15 minut.

CROSSFIRE (křížová palba) - Vytvořte 4–6 týmů a střílej jen protihráče určené barvy (červená x zelená, modrá x růžová, žlutá x oceán). Ale pozor! Za zásah špatné barvy se ti odečítají body. 

Chcete rezervovat hru? Tak klikněte zde.

Zpět