Buďte s námi na sítích

Laser Game

Přijďte si k nám vyzkoušet to nejmodernější a nejnovější vybavení pro Laser Game od firmy LaserMaxx – EVO6, které nabízíme exkluzivně jako první v Brně a druzí v ČR. 

Vesty jsou mnohem menší, lehčí a daleko chytřejší. Nově střílí silnými zelenými lasery, počítají spálené kalorie a vytisknou společnou fotografii na výsledkovou kartičku. Navíc umožnují hrát řadu nových herních módů, nahrají veškeré statistky i fota na LMX cloud a pro oslavence mají připravenou i písničku k narozeninám. Umí toho ale mnohem víc a spolu s kompletně novou game arénou je to zážitek jako Brno. Tohle prostě musíte zažít na vlastní kůži!

Laser Game je interaktivní a reálná simulace boje zvaná také jako Laser Tag. Hra je podobná paintballu, či airsoftu – tady ale zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Je to je velice akční a rychlá hra, kde střílíte laserovými paprsky na vestu protiháče. Nabízíme několik možných typů soubojů: SOLO, TÝMOVÁ HRA, ZOMBIE, S.W.A.T., V.I.P., SENSOR TAG, TEAM CAPTURE, CROSSFIRE.

Hra je určena až pro 12 hráčů s možností hrát všichni proti všem, či v týmech. Pro menší hráče máme k dispozici i dětské podložky a zvýhodňení hry.

Pro doplnění atmosféry bude aréna hustě zamlžena a hru bude doprovázet spousta světelných a zvukových efektů. Navíc si můžete vybrat i jeden z mnoha hudebních motivů, který ještě umocní celkový zážitek. 

Aréna, kde se Laser Game odehrává je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna a je víceúrovňová. Najdete tu cca 700 m2 plných překážek, střílen, tunelů, vyvýšených plošin, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění ve hře.

Pořadí našich top hráčů naleznete zde. Hodnocení arény zde.

Nutná je pevná obuv a doporučujeme i tmavé oblečení. K dispozici je šatna na převlečení.

Jedna hra trvá 15 minut – pro maximální požitek proto doporučujeme rezervovat více her.

Cena základní:
2 hráči 15 min. 250 Kč/os.
3-4 hráči 15 min. 150 Kč/os.
5-12 hráčů 15 min. 120 Kč/os. 

Cena zvýhodněná:
5-12 hráčů 15 min. 110 Kč/os.* 

Cena pro školy a tábory:
8-12 hráčů 15 min. 100 Kč/os.**

Cena s Multisport kartou:
2-12 hráčů 15 min. 0 Kč/os.
***

Doporučený věk je 8–99 let.

*(děti do 15 let, ZTP, ISIC, ISC)
**(min. 4 hry po min. 8 hráčích)
***(1x hra zdarma pro 1 osobu)

 

Rezervace: Online - zde
E-mail: arena [at] gamecenterbrno [dot] cz
Tel.: +420 777 430 890

Možnost zakoupit i jako dárek na E-shopu

Zpět